FAIL (the browser should render some flash content, not this).
KALiTE POLiTiKAMIZ PDF Yazdır E-posta

degol Çevre Mühendislik Müşavirlik Tic. Ltd. Şti. olarak temel ilkelerimiz tarafsızlık, bağımsızlık ve gizliliktir.

degol Çevre Mühendislik Müşavirlik Tic. Ltd. Şti. olarak tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkeleri doğrultusunda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yürürlükte bulunan mevzuata uygun olarak hizmet vermektedir.

Şirketimizin başarısında payı olan çalışanlarımızın, yeterli teknik bilgiye sahip, katılımcı, yaratıcı, kendini sürekli geliştiren, yaptıkları işten tatmin olan ve kendini güvencede hisseden kişiler olmasından ayrıca profesyonel olarak çalışmasından sorumluyuz.

Çalışanlarımızın nitelik ve yeterliliklerini üst düzeye çıkarmak amacıyla eşit imkânlar sağlayarak iç ve dış eğitimlere katılımını desteklemekteyiz.

Çalışmalarımızda hizmet verdiğimiz projelere hizmet sonrasında da gerektiğinde destek vermeyi hedeflemekteyiz. Ayrıca çalışanlarımızın da nitelikli çalışmasından sorumluyuz.

Sistemli ve planlı çalışmak, aynı zamanda gelişimi yakalamak, belirlemiş olduğumuz hedeflere ulaşmada şirketimize esas teşkil etmiştir.

Mümkün olduğunca kaliteli hizmet vererek müşterinin saygı ve güvenini kazanmak, beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak şirketimiz için en büyük kazançtır.

Sorumluluklarımızı yerine getirirken; en kısa zamanda doğru yöntem ve tekniklerle doğru sonuca ulaşmak kaliteyi arttırmada en önemli araçlardır.

Başarıya ulaşmada en önemli kaynağımız; sürekli değişim ve teknolojiyi takip eden, yenilik ve değişime açık yeterli teknik bilgiye sahip uzmanlaşmış personelimizdir. Mer'i Mevzuata uygun, nitelikli takım çalışması ile başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz.